סיפורי הצלחה

אצבעות כיב סכרתי

מטופלת סכרתית מזה 20 שנה, עם אצבעות שחורות כתוצאה מכיב סכרתי, הגיעה אלינו כאשר הודיעו לה שתעבור כריתה והמטופלת סירבה. לאחר שלושה חודשי טיפול ניתן לראות את התוצאות שהפצעים נירפאו.

לפני

אחרי


חתך ניתוחי

מטופלת שעברה לפני 20 שנה כריתת שד בעקבות סרטן השד. לפני 3 שנים התגלה בחזה באותו מקום בו הוצא השד גוש שומני שהרופאים היו חייבים להוציא ובביופסיה התגלה כשומני. בעקבות הטראומה הפצע הניתוחי לא נסגר ובאמצע החזה נפער חור המפריש מוגלה ומלווה בכאבים.
3 פרופסרים איתם התייעצה המטופלת המליצו על ניתוח. המטופלת סירבה והגיעה למרפאה שלנו, שם אובחנו תעלות זיהומיות בתוך הסטרנום שלא אובחנו על ידי כל הגורמים הרפואיים אצלם ביקרה לפנינו.
לאחר שנה בה לימדנו את המטופלת כיצד לטפל בפצע ובמעקב צמוד ואישי, נרפא הפצע.

לפני

אחרי


רגל סוכרתית

מטופל התקשר מבית חולים כאשר ברגלו  זיהום עם מדדי hga1c 15 שזה מאוד גבוה. רופאים רצו לכרות את הרגל ... במצבים אלה מאוד קשה לטפל בכיב סכרתי במיוחד אחרי טראומה ונזקי הסכרת שניגרם לגוף. כיב סכרתי הינו פצע קשה ריפוי שניתן לריפוי אם המטופל משתף פעולה בניסיון להוריד את רמת הסוכרים בדם. אחרי שמונה חודשים הפצע נירפא והמטופל חזר ללכת על שתי רגליו.

לפני

אחרי


כיב סכרתי בכף רגל

כיב סכרתי בכף רגל בגין נזקים הניגרמים מנוירופתיה -  כאשר למטופל יש פצע בכף הרגל, ואינו מרגיש את הפצע, אם ימשיך לדרוך אז יגרום לנזקים בלתי הפיכים. לכן למשך חודשיים אסור היה לו לדרוך על כף הרגל, בשילוב טיפול בעזרת אבחון וטיפול בחבישות מתקדמות שיש בהן את הטכנולוגיות להביא לריפוי פצעים, והגענו לתוצאות המובאות בפניכם.

לפני

אחרי